بررسی در مورد Keto Diet

 • Зайнаб
  دوره کامل رژیم کتو را به پایان رساند. من فقط از نتایج حیرت زده شده ام. طی سه ماه موفق شدم 25 کیلوگرم وزن کم کنم. و این با وجود این واقعیت است که من هیچ رژیم غذایی را دنبال نکردم. این بهترین درمانی است که من امتحان کرده ام.
  Keto Diet
 • Абдулахам
  همسرم من را به رژیم کتو توصیه کرد ، زیرا به دلیل بی تحرکی به سرعت شروع به افزایش وزن کردم. من یک ماه کپسول نوشیدم ، احساس بهتری داشتم ، حدود 10 کیلوگرم وزن کم کردم. من درمان را ادامه می دهم. حداقل باید 10 کیلوگرم دیگر کم کنم.
  Keto Diet
 • Сония
  مدت ها سعی کردم با رژیم های لاغری وزن کم کنم. اما وزن بلافاصله برگشت. دوست شما بابت شکایت از رژیم کتو ممنونماین ابزار بود که به من کمک کرد تا به هدفم برسم و 15 کیلوگرم منفور را از دست بدهم. و این فقط دو ماه است. شش ماه از نوشیدن کپسول ها می گذرد و وزن برنمی گردد.
  Keto Diet
 • Ясмина
  رژیم کتو با ترکیب طبیعی خود به من رشوه داد. تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم و به هیچ وجه پشیمان نیستم. دوره کامل به من این امکان را داد تا چهره ای باریک و بدیع را بدست آورم. حالا احساس خوشبختی می کنم ، بیشتر فعال شده ام ، سردردها از بین رفته اند.
  Keto Diet
 • Самира
  رژیم کتو یک داروی واقعا موثر است. من آن را به مدت 60 روز مصرف کردم ، 16 کیلوگرم کم کردم. هیچ رژیم غذایی به من کمک نکرد تا به چنین نتیجه ای دست پیدا کنم. کتوز موثرترین راه برای کاهش وزن است ، من آن را بر اساس تجربه خودم آزمایش کردم.
  Keto Diet
رتبه بندی کاربر Keto Diet
5
21