تجربه استفاده Keto Diet

ورونیکا از رژیم غذایی کتو تجربه رژیم غذایی

عکس کپسول های رژیم غذایی کتو ، تجربه مصرف محصول

من هرگز لاغر نبودم ، اما وزن من همیشه در حد طبیعی بوده است. پس از تولد کودک ، اوضاع به طرز چشمگیری به بدتر تغییر کرد. پوندهای اضافی به سرعت شروع به جمع شدن کردند. افسردگی پس از زایمان و خستگی ناشی از مراقبت از کودک به این مشکل اضافه شد. سعی کردم با روزه داری مشکل را حل کنم اما این فقط باعث بدتر شدن آن شد. خوب است که من در مورد رژیم کتوز اطلاعاتی کسب کردم. من شروع به مطالعه اطلاعات با جزئیات بیشتر کردم و با اطلاعاتی در مورد کپسول های رژیم کتو مواجه شدم. تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم و برای لحظه ای پشیمان نشوم.

چگونه از رژیم کتو استفاده کردم

من دستورالعمل های استفاده از کپسول ها را با دقت مطالعه کرده ام. روزی سه بار آن را می نوشم. قبل از صبحانه ، ناهار و شام ، یک کپسول خوردم. من آن را با نصف لیوان آب گرم شستم. هیچ عارضه جانبی وجود ندارد.

نتایج

قبلاً بعد از اولین روز استفاده ، احساس کردم یک انرژی فوق العاده زیاد است. تنبلی و میل مداوم به خواب کاهش می یابد. من شروع به کنترل روزانه وزن خود کردم. نتایج فقط مرا متحیر کرد.

دو هفته بعد

بعد از 14 روز مصرف دارو ، 5 کیلوگرم خلاص شدم. در همان زمان ، تورم ، تنگی نفس و ناراحتی من در دستگاه گوارش کاملا از بین رفت. سبکی خارق العاده ای در بدن ظاهر شد.

یک ماه بعد

تجربه گرفتن رژیم غذایی کتو از ورونیکا از ورشو ، عکس های قبل و بعد

پس از یک ماه مصرف کپسول ، میزان مقیاس ها 8 کیلوگرم دیگر کاهش یافته است. خوابم بهتر شداگر قبلا حتی بعد از 10 ساعت خواب احساس می کردم بیش از حد خوابیده ام ، اکنون 4 ساعت استراحت برای من کافی است. حالا دوباره می توانم از زندگی لذت ببرم.

بعد از 3 ماه

حداکثر دوره مصرف دارو را به پایان رساند. در نتیجه موفق شدم 20 کیلوگرم وزن کم کنم. این یک نتیجه عالی است ، اما من می خواهم از شر یک پوند بیشتر خلاص شوم. بنابراین ، بعد از 1 ماه استراحت ، قطعاً به مصرف کپسول ادامه می دهم.

من در حال مرور کپسول های رژیم غذایی کتو هستم و تجربه خود را برای استفاده از آن برای کمک به زنان در دستیابی به بهترین ها به اشتراک می گذارم. حتی اگر چاق باشید ، همیشه راهی برای نجات وجود دارد. این درمان نجات واقعی است. حتی کسانی که سالها کیلوگرم منفور خود را پس انداز کرده اند از این مشکل نجات خواهد داد.