دستورالعمل استفاده Keto Diet

قوانینی برای استفاده از کپسول های رژیم کتو

ارزش شروع مصرف دارو در اولین علائم یک مشکل است. منتظر نمانید تا اضافه وزن به چاقی تبدیل شود. قبل از شروع دوره کپسول های رژیم کتو ، باید دستورالعمل های استفاده از آن را به دقت بخوانید.

نحوه استفاده از کپسول

چگونه رژیم کتو مصرف کنیم

هر بسته کپسول لاغری حاوی دستورالعمل های دقیق است. این روش نحوه استفاده از دارو برای دستیابی به بهترین نتیجه را توصیف می کند. کپسول ها باید سه بار در روز ، درست قبل از غذا مصرف شوند. فقط می توانید آن را با آب تمیز بنوشید. برای این کار از شیر یا آب میوه استفاده نکنید.

نشانه های اساسی مصرف کپسول

اضافه وزن نشانه اصلی استفاده از کپسول های رژیم کتو است. با استفاده از این ابزار ، رژیم کتوز تا حد ممکن موثر خواهد بود. این دارو به کاهش سریع وزن بدون آسیب رساندن به سلامتی کمک می کند. در میان سایر نشانه ها ، موارد زیر وجود دارد:

  1. وجود رسوبات چشمگیر چربی در شکم و باسن ، وجود سلولیت.
  2. داشتن یک سبک زندگی غیرفعال ، نشستن برای مدت طولانی در یک مکان در یک روز.
  3. اعتیاد به خوردن مقادیر زیاد مواد غذایی همراه با مشکلات روانی یا شرایط استرس زا.
  4. عدم توانایی در رعایت هنجارهای تغذیه مناسب ، کمبود مقدار کافی عناصر کمیاب و ویتامین ها در رژیم غذایی.
  5. آسم ، ضعف ، عدم توانایی در تمرکز روی یک چیز.

همچنین می توان از کپسول های رژیم کتو در حضور بیماری های مزمن ، به عنوان مثال ، دیابت شیرین ، بیماری های قلبی ، صرع و غیره استفاده کرد. اما در این حالت بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

مدت زمان استفاده از کپسول برای کتوز

زمان دقیق مصرف دارو به نتایجی که می خواهید بدست آورید بستگی دارد. شما می توانید به طور مستقل یکی از سه دوره ممکن کپسول را انتخاب کنید.

نام مدت زمان نتیجه
کمترین از 40 روز این برای اهداف پیشگیری استفاده می شود. این دوره همچنین برای کسانی مناسب است که قصد دارند فقط 3-5 پوند اضافی از دست بدهند.
تاثیر گذار 40 تا 60 روز به شما امکان می دهد تا به طور موثر با اضافه وزن ناشی از پرخوری کنار بیایید. به ترمیم تعادل هورمون ها در بدن کمک می کند.
بیشترین 60 تا 90 روز این دوره است که باید توسط کسانی انتخاب شود که در کاهش وزن و بازیابی کامل سلامتی خود جدی هستند.

پس از اتمام دوره انتخاب شده ، باید حداقل یک ماه استراحت کنید. در موارد چاقی شدید ، مصرف کپسول ها پس از استراحت باید تکرار شود. این تنها راه کنار آمدن کامل با مشکل است.

موارد منع مصرف

کپسول های رژیم کتو بر اساس مواد طبیعی بی خطر ساخته می شوند. اما استفاده از آن در موارد زیر توصیه نمی شود:

  1. اگر به هر ماده موثره در محصول واکنش آلرژیک دارید.
  2. در دوران بارداری.
  3. در حضور بیماری های مزمن جدی که تحت نظر پزشک به درمان پیچیده ای نیاز دارند.
  4. در کودکی.

در صورت عدم استفاده از منع مصرف مستقیم ، می توانید رژیم غذایی کتو را در تاجیکستان با خیال راحت سفارش دهید. دریافت صحیح دارو به شما امکان می دهد به سرعت رقم مورد نظر را پیدا کرده و سلامتی را بازیابی کنید.