در یک هفته 5 کیلوگرم کم کنید

یک سیب و یک سانتی متر برای کاهش وزن در یک هفته 5 کیلوگرم

با انتظار برای کاهش وزن سریع، خود را برای این واقعیت آماده کنید که بدن شما از استرس جان سالم به در خواهد برد. از دست دادن مقدار اضافی قبل از تاریخ گرامی در یک ماه، قبل از سال نو، قبل از بهار آسان تر است، اما در عرض یک هفته کار آسانی نیست. البته، یک تفاوت وجود دارد - 50 کیلوگرم اضافی یا فقط 5.

ابتدا تعیین کنید که آیا اضافه وزن دارید یا خیر. عرض چین روی شکم خود را اندازه بگیرید. برای یک زن، ضخامت چین نباید بیش از 2-4 سانتی متر باشد، برای مردان - 1-2 سانتی متر. اگر این رقم بیش از 5 سانتی متر باشد، می توانید در مورد چاقی صحبت کنید.

ما فوراً در مورد جنبه منفی رژیم های سریع به شما هشدار می دهیم - اگر کاهش چربی توسط قرص ها، وسایل قابل حمل و استفراغ انجام شود، حتی کیلوگرم بیشتری اضافه خواهید کرد. در طول رژیم های سریع، بدن چربی را ذخیره می کند. بنابراین متخصصان تغذیه توصیه می کنند مصرف غذا را به 1000 کیلوکالری محدود کنید تا به تدریج به تغذیه منطقی و مناسب برگردید.

به طور متوسط، یک زن باید از 1500 تا 1800 کیلو کالری مصرف کند، یک مرد - تا 2500 (همه به قد و فعالیت بدنی بدن انسان بستگی دارد). اگر می خواهید سریع وزن کم کنید، باید تا حد امکان خود را به غذا محدود کنید. بیشتر از میوه ها (اما نه موز)، سبزیجاتی که سرشار از ویتامین هستند، استفاده کنید، اما تأثیر نامطلوبی روی شکل ظاهری ندارند.

در مورد اصل تدوین رژیم غذایی به نام "واحد نان" به شما خواهیم گفت. یک تکه نان حاوی 10-12 کربوهیدرات است که برابر با 2 قاشق غذاخوری است. لفرنی، 1 قاشق غذاخوری. لپوره سیب زمینی، 1. 5 قاشق غذاخوری. لپاستااگر اضافه وزن دارید، باید 10-14 عدد از این "واحد نان" را در روز بخورید.

اگر می خواهید سریع وزن کم کنید، باید حداقل تا سه روز از مصرف نمک به طور کامل اجتناب کنید. حتماً هر 15 ثانیه یکبار دوش کنتراست بگیرید و آب متناوب (سرد/گرم) بگیرید. چنین دوش باید به مدت 15 دقیقه در روز گرفته شود.

صبح ناشتا یک لیوان آب معدنی بنوشید. برخی از متخصصان تغذیه توصیه می کنند که در مورد یک لیوان آب گرم صحبت کنید. اما رقیق کردن آن با سرما اکیدا ممنوع است. بهتر است صبر کنید تا آب به دمایی برسد که بتوانید داخل آن ببرید. پس از آن، بلغور جو دوسر، بخار پز شده 0. 5 قاشق غذاخوری بخورید. آب جوش برای 2 قاشق غذاخوری. لهرکولبگذارید 15 دقیقه زیر درب دم بکشد، 1 قاشق غذاخوری اضافه کنید. لروغن زیتون. همچنین 2 قاشق چایخوریسرکه سیب (طبیعی) مخلوط با 1 قاشق چایخوری. عسل در یک لیوان آب جوشیدهبعد از 20-30 دقیقه می توانید صبحانه بخورید.

به طور کلی، شما باید تا 2 لیتر در روز بنوشید. آب، زیرا کاهش وزن با رژیم غذایی سریع با حذف مایعات از بدن، کاهش توده عضلانی و در نتیجه تجزیه چربی ها همراه است.

سس ها، سس مایونز، سس کچاپ، نمک کمتر از غذا را کنار بگذارید و از چاشنی های قوی استفاده نکنید، زیرا اشتها را تحریک می کنند. شوید، جعفری، ریحان بخورید. برای مثال شوید، به حذف مایعات اضافی از بدن کمک می کند. از گوشت های بدون چربی مانند گوشت گاو یا مرغ استفاده کنید.

در اینجا دستور العمل سالاد برای کاهش وزن آورده شده است. یک سیب رنده شده باید با ریشه کرفس به نسبت 3: 1 مخلوط شود، ریشه ترب کوهی ریز رنده شده و نمک را اضافه کنید. این سالاد را به مدت یک هفته هر شب بخورید و با سالاد ویتامین سریعتر لاغر شوید!

هرگز در شب غذا نخورید. در حالت ایده آل، بعد از ساعت 6 بعد از ظهر غذا نخورید.

دستور العمل های عامیانه برای کاهش وزن بسیار خوب است، اما نکته اصلی این است که کمتر غذا بخورید و بیشتر حرکت کنید! حمام لاغری نیز موثر است.

حمام لیندن بهترین راه برای کاهش وزن اضافی است. 300 گرمنمدار (ترجیحاً گل و پوست درخت نمدار) 5 لیتر بریزید. آب بجوشانید، بگذارید 15 دقیقه دم بکشد. صاف کرده و داخل حمام بریزید. برای یک روز حمام کردن در شب، می توانید 1 کیلوگرم وزن کم کنید، زیرا لیندن معرق است.

ما همچنین استفاده از حمام توس را توصیه می کنیم. 0. 6 کیلوگرم از جزء اصلی (شما می توانید یک ساقه یا برگ توس را در داروخانه خریداری کنید) 3 لیتر بریزید. آب جوش. مایع را بجوشانید، صاف کنید و با چنین مواد اولیه 20 دقیقه حمام کنید. حمام توس به عادی سازی متابولیسم آب نمک کمک می کند، گردش خون مویرگی را بهبود می بخشد.

می توانید از برگ های تمشک حمام کنید که به دفع سموم مضر، نمک ها و چربی های بدن کمک می کند.

حمام لاغری که کلئوپاترا استفاده می کند نیز نتیجه خوبی می دهد. در 1 لیترشیر گرم 100 گرم اضافه کنید. عسل. مایع را داخل حمام بریزید، دمای آب در آن باید 37-38 درجه سانتیگراد باشد. برای کاهش وزن باید 15 دقیقه حمام کنید، سپس خود را در یک پتوی گرم بپیچید و دراز بکشید، استراحت کنید.

اگر تصمیم دارید با رژیم لاغر شوید، پس بدانید که این به معنای نخوردن چیزی نیست. البته بهتر است با یک متخصص تغذیه با تجربه مشورت کنید که بهترین رژیم غذایی را برای شما انتخاب کند. مراقب باشید و در صورت بدتر شدن آن را متوقف کنید. در اینجا چند نمونه از رژیم های غذایی موثر آورده شده است.

با کمک پنیر کوتیج و موز می توانید در عرض 4 روز تا 3 کیلوگرم از اضافه وزن خود خلاص شوید. در روز اول و سوم صبحانه و شام باید 120 گرم باشد. پنیر دلمه، 1 گریپ فروت و ناهار - 120 گرم. پنیر دلمه، 1 برش خربزه. در روز دوم و چهارم یک لیوان شیر بدون چربی به اضافه یک موز برای صبحانه، یک تخم مرغ آب پز به اضافه یک موز برای ناهار و 200 گرم برای شام میل کنید. استیک بیفت 2 عدد موز.

با رژیم گریپ فروت می توانید وزن خود را تا سه کیلوگرم نیز کاهش دهید.

  • برای صبحانه - نصف گریپ فروت، یک تخم مرغ، یک تکه نان چاودار، قهوه یا چای با لیمو (بدون شکر).
  • برای ناهار می توانید نصف گریپ فروت، دو عدد تخم مرغ (سخت آب پز)، قهوه یا چای با لیمو (بدون شکر) را مصرف کنید.
  • برای شام، نصف گریپ فروت، دو عدد تخم مرغ آب پز میل کنید. چای با لیمو (شیرین نیست).

گریپ فروت چربی ها را به خوبی تجزیه می کند، اما اگر مشکل معده دارید، نباید از چنین رژیم غذایی استفاده کنید.

رژیم غذایی پاریس هیلتون

این یک رژیم غذایی سخت است که برای یک هفته طراحی شده است. سه روز اول باید برنج (بدون نمک و روغن) بخورید. دو روز بعد - فقط گوشت مرغ (بیش از 300 گرم در روز). دو روز گذشته - سیب (بیش از 1. 5 کیلوگرم در روز). نوشیدن آب معدنی بدون گاز یا آب گرم با عسل مجاز است.

رژیم غذایی "سیستم منهای 60"

اصل اساسی رژیم غذایی خوردن در یک زمان خاص و همچنین وعده های غذایی جداگانه است. صبحانه باید قبل از ظهر، ناهار - قبل از ساعت 14 صرف شود. شما باید شام را با غلات، سبزیجات یا گوشت بدون چربی میل کنید. بعد از ساعت 18 اصلاً نمی توان چیزی خورد. این مطمئن ترین راه برای کاهش وزن بدون آسیب رساندن به سلامتی در مدت زمان کوتاه است. برعکس، حتی این نیز برای شما مفید خواهد بود.

هنگام رژیم گرفتن، به یاد داشته باشید که تغذیه باید متعادل بماند و بدن باید تمام مواد مغذی لازم را دریافت کند.

در ترکیب با فعالیت بدنی، رژیم غذایی می تواند نتایج شگفت انگیزی به همراه داشته باشد. کاهش وزن سریع، برای سلامتی و بدون آسیب به بدن!