چگونه در یک ماه 10 کیلوگرم وزن کم کنیم؟

در مواجهه با وضعیتی که جدا شدن از وزن اضافی ضروری است، دختر شروع به فکر کردن در مورد چگونگی کاهش وزن 10 کیلوگرم در ماه در خانه می کند. برای خلاص شدن سریع از وزن اضافی، باید به طور جامع به مشکل نزدیک شد. یک مد روز باید در رژیم غذایی خود تجدید نظر کند و فعالیت بدنی خود را افزایش دهد. با این حال، کاهش وزن می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود. برای جلوگیری از عواقب منفی، قبل از شروع کاهش وزن در یک ماه، دختر باید با یک متخصص مشورت کند.

در ادامه در مورد نحوه جلوگیری از مشکلات سلامتی، رژیم غذایی مناسب و تعداد کیلوگرم هایی که می توان در یک ماه کم کرد صحبت خواهیم کرد. پس از فکر کردن به اینکه آیا کاهش وزن 10 کیلوگرمی در یک ماه بدون آسیب به سلامتی واقعی است یا خیر، دختر باید یک استراتژی کاهش وزن ایجاد کند. شما باید فوراً روش هایی را که به یک مد روز نوید کمک به کاهش وزن بدون تلاش را می دهد کنار بگذارید. چنین روش هایی نه تنها از شر پوندهای اضافی خلاص نمی شوند، بلکه می توانند برای سلامتی مضر باشند. روزه گرفتن و مصرف دارو قطعا بر وضعیت کلی بدن دختر تاثیر می گذارد.

ویژگی های کاهش وزن در یک ماه

قبل از شروع این روش، باید نظرات و نتایج کسانی که وزن کم کرده اند را بخوانید. تدوین استراتژی و مشاوره با متخصص برای کاهش وزن موثر در یک ماه بدون آسیب به سلامت ضروری است.

نکات واقعی برای کمک به کاهش وزن 10 کیلوگرمی در یک ماه در خانه - شما نیاز دارید:

 • دریافت مشاوره تخصصی،
 • رژیم غذایی مناسب را به دلایل سلامتی انتخاب کنید،
 • یک منوی روزانه ایجاد کنید
 • آماده سازی بدن برای کاهش وزن ناگهانی،
 • رعایت تمام شرایط لازم برای کاهش وزن 10 کیلوگرم در ماه،
 • برای کاهش وزن در یک ماه به آرامی از رژیم خارج شوید،
 • یک برنامه آموزشی تهیه کنید
 • پس از کاهش وزن به مدت یک ماه، برای حفظ نتیجه به دست آمده، اصول اولیه تغذیه مناسب را دنبال کنید.

دفع شدید پوندهای اضافی - استرس برای بدن. یک رویکرد نادرست برای کاهش وزن در یک ماه می تواند منجر به بیماری شود. بهتر است برنامه ترسیم شده برای خلاص شدن از پوندهای اضافی را روی کاغذ ثابت کنید.

رژیم غذایی

برای کاهش وزن در یک ماه، نیازی به رژیم سخت نیست. بازنگری در رژیم غذایی و رعایت تعدادی از قوانین ضروری است.

لیست هنجارهایی که برای کاهش وزن سریع باید رعایت شود شامل موارد زیر است:

 • نخوردن قبل از خواب
 • 5 وعده غذایی در روز،
 • امتناع از خوردن غذاهای چرب،
 • افزایش مصرف مایعات

برای کاهش وزن، یک دختر باید حداکثر 3 ساعت قبل از خواب غذا بخورد. کلیشه نخوردن بعد از 6 باید به گذشته تبدیل شود. اگر یک مد روز که می خواهد وزن کم کند ساعت 23 به رختخواب برود، می تواند برای آخرین بار ساعت 20 غذا بخورد. برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن، باید حداقل 2 لیتر آب در روز بنوشید.

توجه داشته باشید! لازم به یادآوری است که آب میوه ها و سایر نوشیدنی ها در مقدار مایع نوشیدنی گنجانده نشده است.

آب به کاهش وزن سریع کمک می کند. مایع برای کنترل اشتها استفاده می شود. اگر یک مد روز که می خواهد وزن کم کند، قبل از رفتن به رختخواب احساس گرسنگی می کند، می تواند میان وعده معمول خود را با یک لیوان آب گرم جایگزین کند. بدن احساس سیری می کند و احساس گرسنگی به سرعت از بین می رود. برای کاهش وزن، یک دختر باید حداقل 5 بار در روز غذا بخورد. حجم 1 وعده غذایی باید کاهش یابد. یک مد روز با مصرف کالری معمولی گرسنگی را تجربه نمی کند.

انتخاب رژیم غذایی

برای کاهش وزن در یک ماه، قبل از انتخاب رژیم غذایی، یک دختر باید غذاهای حاوی کربوهیدرات های سریع را از منوی خود حذف کند.

برای از دست دادن سریع پوندهای اضافی، باید این موارد را رها کنید:

 • شیرینی،
 • فست فود،
 • غذاهای پرچرب

رژیم غذایی برای کاهش وزن 10 کیلوگرم در ماه در خانه باید بر اساس استفاده از غذاهای حاوی پروتئین و کربوهیدرات باشد. غذای معمولی باید مرغ با سبزیجات باشد.

توجه داشته باشید! بهتر است از سرخ کردن غذاها خودداری کنید. آنها باید آب پز یا بخارپز شوند. استفاده از ادویه ها و تقویت کننده های طعم بهتر است به حداقل برسد.

میوه ها می توانند جایگزینی برای شیرینی ها شوند. با این حال، بهتر است بعد از ظهر آنها را نخورید. میوه ها میزان قند خون را افزایش می دهند.

طرح قدرت

با انتخاب رژیم غذایی که به شما امکان می دهد در یک ماه وزن کم کنید، دختر باید لیست محصولات مجاز مصرف را پیدا کند.

برای کاهش وزن اضافی باید از موارد زیر استفاده کنید:

 • هر گونه سبزیجات به جز سیب زمینی،
 • نان گندم کامل،
 • غلات،
 • کفیر کم چرب
 • شیر،
 • تخم مرغ آب پز،
 • پنیر بدون چربی،
 • میوه ها به جز موز و انگور.

با استفاده از این محصولات، دختر به زودی احساس سبکی در بدن خود می کند و متوجه می شود که وزن های اضافی شروع به از بین رفتن کرده اند.

توجه داشته باشید! هنگام انتخاب رژیم غذایی، یک دختر باید به خاطر داشته باشد که تغییر رژیم غذایی بدون فعالیت بدنی می تواند منجر به افتادگی پوست شود. برای خلاص شدن از شر چین و چروک های ایجاد شده در نتیجه کاهش وزن سریع، بدن به اکسیژن نیاز دارد. او به طور فعال در طول تمرین وارد می شود.

هنگام انتخاب یک رژیم غذایی و تهیه یک برنامه تغذیه، یک مد روز باید نیاز به ترک عادت های بد را به خاطر داشته باشد. شراب و آبجو باید از رژیم غذایی حذف شوند. نوشیدن الکل می تواند وضعیت بدن را تشدید کند که در نتیجه کاهش وزن سریع دچار استرس شده است.

نظر متخصص

متخصص تغذیه:"من عجله کردن را توصیه نمی کنم. من به تجربه می دانم که دخترانی که نیاز دارند "فوراً در یک ماه وزن کم کنند" معمولاً هرگز کاری را که شروع کرده اند کامل نمی کنند. آنها به سرعت با این ایده روشن می شوند ، اما به همان سرعت "محور می شوند". عجله چیز کمی است. . . در این آشفتگی، بسیاری از دختران و زنان عجله دارند که گرسنه بمیرند، رژیم های کتوژنیک بگیرند و کارهای احمقانه دیگری انجام دهند. این به هیچ چیز خوبی منجر نمی شود. اگر موفق شوند چند مورد را از دست بدهند. کیلوگرم، سپس وزن اضافی به زودی برمی گردد. و همه اینها به این دلیل است که در مورد کاهش وزن با عجله در اینجا مهم است که سبک زندگی و تغذیه خود را کاملاً تغییر دهید و به گونه ای که عادت درست غذا خوردن ریشه در شما داشته باشد. عمیقا

بنابراین یک ماه کافی نخواهد بود. البته اگر بخواهید در این مدت زمان برای کاهش وزن خواهید داشت. اما به این فکر کنید که بعد از این ماه چه اتفاقی خواهد افتاد؟اگر به جشن پایان رژیم با بستنی می روید، بعید به نظر می رسد که نتیجه طولانی مدت بماند.

پس به نگرش درست فکر کنید. رژیم گرفتن را به عنوان یک عذاب یک ماهه در نظر نگیرید. به این واقعیت فکر کنید که در حال تغییر سبک زندگی و عادات خود هستید. و فقط فکر نکن، انجامش بده. و قطعاً نتیجه خواهید گرفت. "

تمرین فیزیکی

رژیم های بدون ورزش به کاهش وزن سریع کمک نمی کند. ورزش و رعایت برنامه های روزانه به سرعت حجم مزاحم بدن را از بین می برد. به همین دلیل، یک مد روز باید روزانه از مجموعه ای از تمرینات استفاده کند که به شما امکان می دهد پوندهای اضافی را کم کنید. برای شکل دادن به اندام خود لازم نیست به باشگاه بروید. تمرینات را می توان در خانه انجام داد. برای دریافت منهای ده کیلوگرم در ماه در خروجی، یک مد لباس باید تأثیر پیچیده ای روی بدن خود داشته باشد.

تمرینات کاهش وزن 10 کیلوگرم در ماه

برای کاهش وزن سریع، علاوه بر رژیم غذایی، باید از موارد زیر استفاده کنید:

 • تمرینات گرم کردن بدن
 • اسکات برای اصلاح حجم پاها،
 • فشارهای فشاری که بر ظاهر دست ها تأثیر می گذارد،
 • تاب دادن پرس برای اصلاح ظاهر شکم.

تمرینات باید 10 بار در 3 ست انجام شود. برای گرم کردن بدن در ابتدای تمرین، می توانید از پیاده روی سبک، دویدن و چرخاندن دست ها استفاده کنید.

توجه داشته باشید! تمرینات کاردیو نه تنها به کاهش وزن شما کمک می کند، بلکه تاثیر مفیدی بر سلامت شما خواهد داشت. دویدن، راه رفتن یا طناب زدن باعث ایجاد استقامت و تقویت قلب دختر می شود.

یک شیک پوش باید به خاطر داشته باشد که برای کاهش وزن نمی توان از فعالیت بدنی بدون رژیم استفاده کرد. بعد از تمرین، یک دختر ممکن است اشتها داشته باشد. موجودی که انرژی مصرف کرده است، غذا را بهتر جذب می کند. خوردن بعد از فعالیت بدنی منجر به افزایش حجم بدن می شود. اگر دختری نمی خواهد رژیم بگیرد، حداقل تا 2 ساعت بعد از تمرین نباید غذا بخورد. در این زمان به اصطلاح پنجره کربوهیدرات باز می شود که به افزایش وزن کمک می کند.

نتایج

یک رویکرد یکپارچه برای کاهش وزن به سرعت نتایج ملموسی به دست می دهد. استفاده از رژیم های غذایی و فعالیت بدنی منجر به کاهش هفتگی تا 3 کیلوگرم از کل توده بدن خواهد شد. رعایت قوانین تغذیه و افزایش فعالیت به دستیابی به نتیجه مطلوب در 1 ماه کمک می کند.

توجه داشته باشید! کاهش وزن سریع تنها زمانی اتفاق می افتد که دختران چیزی برای از دست دادن داشته باشند. وقتی حجم نرمال باشد، بدن تمایلی به جدایی از کیلوگرم ندارد. رژیم های سخت و افزایش فعالیت بدنی نتیجه ای نخواهد داشت. به همین دلیل، یک دختر باید به طور واقع بینانه نیاز به کاهش وزن را یک ماه قبل از شروع کاهش وزن ارزیابی کند.

با رویکرد صحیح، کاهش سریع حجم تاثیر منفی بر سلامتی نخواهد داشت. اما کاهش وزن زیر نظر پزشک متخصص ضروری است. او به شما کمک می کند برنامه ای را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد به سرعت وزن خود را کاهش دهید و وضعیت بدن را کنترل می کند.

بررسی ها

 • اولین بررسی، زن 33 ساله: "اخیراً نیاز فوری به کاهش وزن داشتم. باید خودم را جمع و جور می کردم و کاملاً به موضوع نزدیک می شدم. هر روز صبح بیدار می شدم و حداقل 5 کیلومتر می دویدم. عصرها مسیر دوباره تکرار شد. من باید به دنبال دلایلی می گشتم تا مغزم را مشغول کنم و حواسش را از افکار گرسنگی پرت کنم. رژیم غذایی روزانه من شامل مقدار کمی سبزی یا یک عدد پای و آب بود. در نتیجه در یک ماه وزنم 8 کیلوگرم کاهش یافت. با وجود چنین رژیم سخت، بدن من احساس خوبی دارد.
 • بررسی دوم، یک دختر، 27 ساله: "آخرین زایمان باعث افزایش شدید وزن من شد، من باید در عرض 1 ماه 10 کیلوگرم کم کنم. همچنین با انتخاب یک رژیم غذایی مناسب و موثر، سعی کردم از رژیم غذایی استفاده کنم. تاثیر منفی روی بدن نداشته باشد. بالاخره به فرنی گندم سیاه اکتفا کردم. علاوه بر این، چای بابونه نوشیدم که اعصابم را آرام کرد. نتیجه نهایی مرا شگفت زده کرد. تنها بعد از یک ماه وزنم تقریباً 9 کیلوگرم کاهش یافت.
 • بررسی سوم، زن، 38 ساله: "بعد از تولد فرزند دومم، شکل من به شکل یک توپ یا استوانه ظاهر شد. گاهی اوقات حتی نسبت به ظاهر خودم احساس انزجار می کردم. برای کنار آمدن با شرایط من رژیم کفیر را انتخاب کردم. برای تقویت تأثیر تغذیه «برای خودم یک دوچرخه ورزشی خریدم. علاوه بر این، روزانه تا دو لیتر آب می‌نوشیدم. در کل حدود پنج هفته طول کشید تا یکباره 11 کیلوگرم وزن کم کنم. این نتیجه به لطف رژیم غذایی سخت و فعالیت بدنی فعال به دست آمد.