رژیم ژاپنی به مدت 14 روز

دختری که برای رژیم ژاپنی سوشی در دست دارد

قبل از تعطیلات سال نو، هنوز زمان برای درخشش در یک مهمانی شرکتی نه تنها با بهترین لباس، بلکه برای ظاهر شدن در برابر نگاه های حسادت آمیز همکاران با بهترین شکل ظاهری وجود دارد. توصیه در مورد تغذیه متوسط، فعالیت بدنی بهینه، حذف نوشیدنی های گازدار شیرین، آرد، فست فود و سایر مواد مضر از رژیم غذایی ساکنان شهرها از رژیم غذایی همیشه مطرح است. رعایت توصیه های متخصصان تغذیه و مربیان تناسب اندام، البته نتیجه خود را خواهد داد، اما چقدر طول می کشد؟و من می خواهم اینجا و اکنون وزن کم کنم. گزینه ایده آل برای این رژیم غذایی ژاپنی به مدت 14 روز است. لازم به ذکر است که منوی موجود در آن بسیار محدود است. در عرض دو هفته لازم است که به طور جدی و به شدت به برنامه تنظیم شده پایبند باشید و لذت های مختلف زندگی، حتی به صورت یک کارامل ریز یا یک جرعه آب شیرین، اکیدا ممنوع است. قبل از اقدام، لازم است از نظر ذهنی و فیزیولوژیکی هماهنگ شوید تا از عواقب استرس زا جلوگیری شود.

ویژگی های رژیم غذایی ژاپنی

متخصصان تغذیه و افرادی که قبلاً این روش تغذیه را گذرانده اند توصیه می کنند دوره ای را انتخاب کنند که کمترین وسوسه برای تسلیم شدن را داشته باشد. دیدار عمه محبوبتان برای تولدش که به افتخار آن کیک های بسیار معطر و معطر درست می کند، بهترین زمان برای کاری مانند رژیم ژاپنی نیست. علاوه بر این، باید رژیم غذایی خود را برای یک یا دو هفته کمی محدود کنید، اشتهای خود را برای غذاهای شیرین، نشاسته ای و نمکی تعدیل کنید. به طوری که انتقال بعدی به غذاهای جدید خیلی پیچیده نیست و آنها بی مزه به نظر نمی رسند.

سالاد سبزیجات ژاپنی

رژیم غذایی ژاپنی به خودی خود رژیم معمول ژاپنی ها نیست. کسانی که پس از اعلام این نام، سوشی، سس سویا و کباب تند را تصور کردند، بسیار ناامید خواهند شد، زیرا گوشت و سبزیجات بدون نمک چاشنی شده با روغن نباتی در رژیم غذایی غالب است. پس چرا رژیم غذایی ژاپنی نامیده می شود؟آنها یک سیستم تغذیه با این نام در کلینیک ژاپنی Yaeks ایجاد کردند. متخصصان تغذیه بر اساس یک رویکرد علمی به مشکل موجود چاقی و تجربه نسل‌ها در مبارزه با آن، منویی تهیه کرده‌اند که به شما کمک می‌کند تا به سرعت آن پوندهای اضافه را کاهش دهید. این عقیده وجود دارد که برای رسیدن به پایان در این رژیم غذایی، داشتن ویژگی های شخصیتی ذاتی در ساکنان کشور طلوع خورشید - سازماندهی، پیروی از قوانین و سنت ها، صداقت و اراده ضروری است. رژیم غذایی ژاپنی، که بررسی های آن تمام صفحات انجمن ها را پر کرده است، واقعا تلاش را توجیه می کند. نتایج متفاوت است، کاهش وزن حداقل 5 کیلوگرم امکان پذیر خواهد بود و در برخی موارد می تواند بیش از 10 کیلوگرم در دو هفته باشد.

در حین رژیم چه می توانید بخورید؟

بنابراین، برای شروع، شروع روند کاهش وزن، لازم است با این واقعیت که شما نیاز به خریدهای اساسی برای رژیم غذایی آینده داشته باشید. خوشحالم که محصولات لازم مقرون به صرفه و به راحتی قابل دسترسی هستند. شما می توانید آنها را در هر سوپرمارکتی، یا در بازار، در تمام نقاط کشور خریداری کنید. مطلقاً هیچ ماده عجیب و غریب، کمیاب یا سخت یافتنی وجود ندارد.

قهوه ارگانیک برای رژیم غذایی ژاپنی

لیست محصولات شامل موارد زیر است:

 • قهوه دم کرده طبیعی؛
 • چای سبز شل با کیفیت بالا، می توانید آن را نیز بسته بندی کنید، اگر مطمئن هستید که واقعا چای است، و نه علف با طعم دهنده.
 • گوشت مرغ. اما قسمت تبلت است، گوشت باید سفید باشد، چون کمترین چربی را دارد و واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند.
 • گوشت گاو، بهتر است گوشت جوان را انتخاب کنید تا پس از پردازش لطیف تر و راحت تر هضم شود، گوشت گوساله به پخت طولانی نیاز ندارد و جویدن آن آسان تر است.
 • ماهی دریایی از گونه های کم چرب، می تواند هیک، پولاک، سایت، وایتیس آبی باشد.
 • تخم مرغ؛
 • سبزیجات - کدو سبز، بادمجان، هویج، کلم سفید یا کلم پکن، از نظر کیفیت و ویژگی های تغذیه ای نسبت به کلم معمولی پایین نیست، اما در حالت خام طعم بهتری دارد. اگر رژیم غذایی در فصل تابستان باشد، زمانی که انواع جوان کلم در نوسان هستند، هیچ تفاوتی وجود ندارد.
 • سبزیجات برای رژیم ژاپنی
 • میوه ها - سیب، گلابی، مرکبات (از جمله لیمو، برای سس سالاد)، زردآلو، آلو، همه چیزهایی که روح می خواهد، به استثنای موز و انگور به دلیل محتوای کالری بالا و مقدار زیادی قند.
 • روغن نباتی، می تواند هر، زیتون، آفتابگردان، ذرت باشد.
 • نان چاودار. رژیم غذایی ژاپنی 14 روزه استفاده از نان ترکیبی یا پخته شده از آرد گندم را حذف می کند.
 • نان چاودار برای رژیم ژاپنی
 • کفیر کم چربباید هر روز خریداری شود تا محصول تازه باشد، اگر سه روز یا بیشتر از عمر آن می گذرد، خاصیت چسبندگی دارد که مانع از پریستالسیس و افزایش تشکیل گاز می شود.
 • کمی پنیر سفت، اما طبیعی از شیر، نه چربی های گیاهی؛
 • آب گوجه. اغلب، تولید کنندگان این نوشیدنی با افزودن نمک به ترکیب، از طعم محصول مراقبت می کنند، اما رژیم غذایی ژاپنی به مدت 14 روز، که منوی آن شامل حذف کامل آن است، شما را مجبور می کند که به دنبال صد نفر باشید. درصد آب میوه طبیعی بدون افزودن ناخالصی.
آب گوجه فرنگی برای رژیم غذایی ژاپنی

علاوه بر این، برای رفع تشنگی، باید آب آشامیدنی را ذخیره کنید. این می تواند آب لوله کشی معمولی، از پیش فیلتر شده یا آب پز باشد، آب معدنی بطری نیز مجاز است. نوشیدن مقدار لازم مایعات را در اختیار بدن قرار می دهد که در حال حاضر از کمبود ویتامین ها و عناصر رنج می برد و به معده احساس سیری می دهد. میان وعده در رژیم غذایی ارائه نمی شود، این شکاف را می توان با نوشیدن آب در طول روز پر کرد.

چه چیزی سفارش دادید؟منوی رژیم غذایی ژاپنی

پس از خرید محصولات لازم، می توانید فرآیند پخت را آغاز کنید. برنامه هایی برای کاهش وزن وجود دارد که در آن دستور ظروف تهیه می شود. برای یک رستوران مجلل مناسب تر است. برای کسانی که در آشپزی دانش زیادی ندارند، رژیم غذایی ژاپنی عالی است؛ منوی آن شامل غذاهایی از گوشت آب پز، ماهی، سبزیجات و تخم مرغ است. برای تهیه غذا، طبق این سیستم، تلاش و زمان بسیار کمی نیاز است. گوشت نیاز به آب پز دارد، ماهی را می توان آب پز، پخته یا کمی در تابه، گریل سرخ کرد. سالادها از کلم آب پز یا به شکل مخلوط تازه کلم و هویج تهیه می شوند. علاوه بر این کدو و بادمجان کمی سرخ می شوند. همه این آماده سازی ها زمان بسیار کمی را می گیرند، که به شما امکان می دهد همیشه غذای تازه بخورید. سهم باید کوچک باشد، دویست گرم گوشت، ماهی و میوه. سبزیجات به عنوان یک بخش استاندارد از یک بزرگسال مصرف می شود. 1-2 تخم مرغ آب پز در روز بخورید. یک پیش نیاز عدم وجود نمک در غذاها و شکر در قهوه و چای است.

نمک رژیمی ژاپنی

الگوریتم رژیم غذایی به گونه ای طراحی شده است که بدن باید متابولیسم خود را بازسازی کند. وعده های غذایی حاوی هیچ کربوهیدراتی نیستند. با مصرف پروتئین ها، چربی ها، صرف انرژی در هنگام نگرانی های روزمره، فرد شروع به جستجوی منابع جایگزین می کند. سپس فرآیند تقسیم چربی ها وجود دارد که فقط برای چنین موردی انباشته شده اند. در دو هفته بازسازی، بدن به طور کامل سیستم های داخلی خود را تغییر می دهد، مکانیسم جدیدی برای فرآیندهای متابولیک شروع به شکل گیری می کند. با توجه به جدی ترین استرس، چنین رژیم غذایی می تواند برای برخی از گروه های جمعیت خطرناک باشد. این ممنوعیت شامل زنان باردار، مادران شیرده، افراد مبتلا به بیماری های مزمن می شود. در هر صورت، قبل از انجام این مرحله باید با پزشک خود مشورت کنید.

مرغ پخته ژاپنی

رژیم غذایی، اگرچه یکنواخت، اما کاملا مغذی است. و اگر واقعاً نمی خواهید از گرسنگی بمیرید ، رژیم غذایی ژاپنی به مدت 14 روز برای شما مناسب است ، نظرات کسانی که از آن عبور کرده اند اغلب مثبت است. اگر متعاقباً به اصول تغذیه مناسب پایبند باشید، یا از وعده های غذایی جداگانه در رژیم غذایی استفاده کنید، ورزش کنید، پس از آن وزن برای چندین سال بر نمی گردد. اغلب، پزشکان استفاده از این روش کاهش وزن را توصیه نمی کنند، زیرا بدن اجزای زیادی را برای عملکرد طبیعی دریافت نمی کند. برای کسانی که پیروی از چنین رژیم سختگیرانه ای برایشان دشوار است، یک گزینه ساده تر وجود دارد - این رژیم غذایی ژاپنی به مدت 13 روز است. در اینجا علاوه بر کاهش یک روزه، مقدار کمی نمک قابل قبول است. لیست اصلی محصولات و ترکیب آنها یکسان است، نتیجه نیز بسیار خوب است.